ermionidanews.gr
δημαρχος ερμιονιδσ
ΔΗΜΟΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΠΟΛΙΤΙΚΗ

Όλα τα ονόματα του ψηφοδελτίου της “Δυνατής Ερμιονίδας”

Η παράταξη της “Δυνατής Ερμιονίδας” με μεγάλη χαρά και ιδιαίτερη τιμή, ανακοινώνει στους Δημότες της Ερμιονίδας το ψηφοδέλτιο της Μεγάλης Νίκης των εκλογών της 8ης Οκτωβρίου 2023.

Το ψηφοδέλτιό μας με Επικεφαλής τον Δήμαρχο Ερμιονίδας κ. Γιάννη Γεωργόπουλο, είναι υπέρ πλήρες, με αριθμό υποψηφιοτήτων που φτάνει στο ανώτατο επιτρεπτό όριο επί των εδρών του Δήμου.

Απαρτίζεται από 142 τίμιους, ικανούς και άξιους υποψηφίους Δημοτικούς και Κοινοτικούς Συμβούλους, οι οποίοι διαθέτουν το όραμα, την εμπειρία και τη θέληση να εργαστούν για τον κοινό σκοπό της προόδου και της ανάπτυξης του τόπου μας.

Είναι ένα ανανεωμένο, πολυσυλλεκτικό και υπερκομματικό ψηφοδέλτιο, το οποίο καλύπτει όλους τους κοινωνικούς, επαγγελματικούς και επιστημονικούς χώρους και όλες τις ηλικιακές ομάδες της τοπικής μας κοινωνίας.

Η μεγάλη παράταξη της “Δυνατής Ερμιονίδας” διοίκησε την τελευταία τετραετία τον Δήμο μας με αποτελεσματικότητα, με διαφάνεια, με ήθος, με ανθρωπιά, με δικαιοσύνη, με σεμνότητα και με συνέπεια λόγων και έργων.

Επιλύσαμε χρόνια προβλήματα της περιοχής μας και εκσυγχρονίσαμε τον Δήμο μας. Ολοκληρώσαμε σημαντικά αναπτυξιακά έργα, αρκετά έργα βρίσκονται στην φάση της υλοποίησης και πολλά στην φάση της έγκρισης της χρηματοδότησής τους.

Αποδείξαμε ότι έχουμε ένα ολοκληρωμένο αναπτυξιακό σχέδιο για την επόμενη πενταετία με δρομολογημένα μεγάλα έργα και γι’ αυτό ζητάμε την θετική σας ψήφο.

Ευχαριστούμε θερμά όλους τους συμπολίτες μας για τη συμμετοχή τους στον Συνδυασμό μας.

Ευχόμαστε καλό αγώνα σε όλες και όλους τους υποψηφίους και δεσμευόμαστε για έναν πολιτισμένο και αξιοκρατικό προεκλογικό αγώνα, που θα ενώσει την τοπική μας κοινωνία.

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, συνεχίζουμε ΔΥΝΑΤΑ και προχωράμε μπροστά, για μια ακόμη πιο Ανεπτυγμένη και Δυνατή Ερμιονίδα.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΩΝ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

Αϊβαλιώτης Χρήστος του Γεωργίου

Αντουλινάκης Σπυρίδων του Γεωργίου

Αντωνοπούλου (Βούτυρα) Αντωνία (Τόνια) του Γεωργίου

Βαρβουλέτος Πέτρος του Δημητρίου

Βαρσοπούλου – Σερέτη Ελένη (Ελίνα) του Λέανδρου

Βενετσιάνος Αναστάσιος του Ανδριανού

Βλάσση- Δημαράκη Ελένη συζ. Φωτίου

Γαλανόπουλος Γεώργιος του Ελισσαίου

Γιδόπουλος Ανάργυρος του Βασιλείου

Γκαμίλη Ελένη συζ. Ηλία

Γουζούασης Ευστάθιος του Ανδρέα

Δαγρές Σωτήριος του Ηλία

Δερματά – Προσίλη Παναγιώτα (Γιώτα) του Βασιλείου

Δημαράκης Ευάγγελος του Σαράντου

Δρούζας Χρήστος του Βασίλειου

Ευστρατίου Ανάργυρος (Αργύρης) του Ιωάννη

Ζαραφωνίτης Ανδρέας του Ευαγγέλου

Ηλιού Ευαγγελία του Νικολάου

Θεοδοσίου Νικόλαος του Μιχαήλ

Καλαμαράς Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου

Καμπούρη Ελένη (Λένα) του Στεφάνου

Καμπούρης Γρηγόριος του Γεωργίου

Καραμαδούκης Νικόλαος του Αγγέλου

Καραμαντζάνη – Βαλκάνη Ελένη του Γεωργίου

Κατσάβελας Νικόλαος του Δημητρίου

Κειβάνι Ερισέλντ (Γιώργος) του Άλμπερτ

Κόκκαλης Κωνσταντίνος του Θεοδώρου

Κοκκίνη Μαρία του Ιωάννη

Κολυμπάδης (Μπαρμπάτσης ) Παντελεήμων (Παντελής) του Μιχαήλ

Κουρτέση Αικατερίνη του Σταύρου

Κουτούβαλης Δαμιανός του Μιχαήλ

Κούτση Μαρίνα του Γεωργίου

Λάμπης Ανάργυρος του Αντωνίου

Λαμπίρη Άννα Μαρία του Νικολάου

Λούμη Γιαννικοπούλου Αγγελική του Βασιλείου

Μαχαίρας Εμμανουήλ (Μανώλης) του Σωτηρίου

Μέξης Παναγιώτης (Πότης) του Νικολάου

Μπαλαμπάνη Δήμητρα(Ντέμη) του Αντωνίου

Μπίμπας Αριστείδης (Άρης ) του Αναστασίου

Μποβόλου Στυλιανή (Στέλλα) του Αριστοτέλη

Μπουκουβάλα Μαρία του Αγγέλου

Μπουρίκας Γεώργιος του Ιωάννη

Μπρούστα Ζαχαρούλα του Χρήστου

Νάκος Δαμιανός του Βασιλείου

Νόνης Βασίλειος του Νικολάου

Νταουλιάρης Ανάργυρος του Γεωργίου

Ξυφτέρη – Μητρώκα Ευτυχία (Έφη) του Δημητρίου

Παπαφράγκου Δημήτριος του Παναγιώτη

Πιτσάς Γεώργιος του Κοσμά

Πραχαλιά Βασιλική (Βίκυ) του Κωνσταντίνου

Σιάννας Παναγιώτης του Σταύρου

Σοφικίτης Αντώνιος του Κωνσταντίνου

Στάικου Μαρία του Ευαγγέλου

Στάπα Μαρία (Μάρω) του Παναγιώτη

Τάνας Κωνσταντίνος του Μηνά

Τζανή Αικατερίνη του Εμμανουήλ

Τζιέρης Ανάργυρος (Αργύρης) του Κωνσταντίνου

Τούσα Κοκκώνη Ευγενία (Νία) του Παναγιώτη

Τσαμαδός Ιωάννης του Σταματίου

Τσεγκής Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Φλωρής Εμμανουήλ (Μανώλης) του Παναγιώτη

Χατζησταύρου Μπασιμακοπούλου Αικατερίνη του Γεωργίου

Ψαθάς Νικήτας του Ιωάννη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

 Βλαχογιάννη Βαρκαρόλη Μαρία του Ανδρέα

Γρηγορίου Παναγιώτης του Παντελή

Ζαφείρη Αδριάνα (Ζαν) του Δέδε Άρη

Καπερώνη Αργυρώ του Γεωργίου

Κοκκίνης Κωνσταντίνος του Θεοδώρου

Μανωλόπουλος Κωνσταντίνος του Σταύρου

Μαργατίνη Προσίλη Αγγελική του Μιχαήλ

Μαχαίρα Μαρία (Μαρίζα) του Πέτρου

Ντουζένη Ειρήνη του Παναγιώτη

Στρίγκος Δημήτριος του Σωτηρίου

Τρούπου Ελένη του Βασιλείου

Τσιρτσίκου – Σακελλαρίου Χρυσούλα του Γεωργίου

Φασιλής Γεώργιος του Δημητρίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

Αγγελή Μαρία του Ελευθερίου

Άκληρου Νταντή Μέλανη (Μελίνα) του Νικολάου

Ασλάνης Μιχαήλ του Νικολάου

Βλάχος Ηλίας του Κωνσταντίνου

Λιναρδοπούλου Ιωάννα του Εμμανουήλ

Πάτσιος Αθανάσιος του Γεωργίου

Σκούρτης Δημήτριος του Πέτρου

Σπετσιώτη Φραγκίσκα Μαρία (Φρατζέσκα) του Κυριάκου

Στάικος Αλέξανδρος (Αλέξης) του Χρήστου

Τσέλα Κριστιάν (Ρενάτο) του Νεζέτ

Τσούκα Ευαγγελία (Εύα) του Παντελεήμωνος

Φασιλής Αθανάσιος (Θανάσης) του Αποστόλου

Φραιδάκης Μιχαήλ του Χαρίδημου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ

Γερολυμάτος Ιωάννης του Νικολάου

Κόντου Ευαγγελία (Εύα) του Ηλία

Κυριαζής Άγγελος του Πέτρου

Μαίμου- Ζαραφωνίτη Κωνσταντίνα του Γεωργίου

Μαστροκόλια Κυριακούλα (Κική) του Ηλία

Μπελέρη Αναστασία του Μιχάλη

Πήλιουρη Μαρία του Ιωάννη

Σμαρνάρας Αλεξάντρ Λουντοβίκ Αντρέ (Λουδοβίκος) του Θεοδώρου

Σπάρου Γαρυφαλλιά (Λίλιαν) του Νικολάου

Ταμπουρατζής Κωνσταντίνος του Θεοδώρου

Φραγκούλης Αντώνιος του Χρήστου

Φωστίνης Κοσμάς (Μάκης) του Αγγέλου

Χαραλαμπόπουλος Γεώργιος Χρήστος του Διονυσίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΔΥΜΩΝ

Βόγκλης Γεώργιος του Σταματίου

Γιακουμής Πέτρος του Κωνσταντίνου

Μεθενίτη Ευφροσύνη(Φρόσω) του Αθανασίου

Μπάρδη Αντωνία του Ιωάννη

Πέππας Ανάργυρος (Αργύρης) του Ιωάννη

Προσίλη – Πέππα Ελένη του Χρήστου

Σαράντου- Παναγιώτου Ιωάννα του Πέτρου

Σκλία- Σαράντου Φωτεινή (Φένια) του Σταύρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

Αθανασίου Ιωάννης του Δημητρίου

Γκίκας Σάββας του Κυριάκου

Ηλιού Βασίλειος του Κυριάκου

Λάμπρου Δέσποινα του Γεωργίου

Μαναριώτης Αλέξανδρος (Αλέκος) του Ιωάννη

Παπουτσής Δημήτριος του Γεωργίου

Προσύλη Αικατερίνη του Ευαγγέλου

Φασιλής Ανδρέας του Νικολάου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΟΥΡΝΩΝ

Αποστόλου Ελένη του Χρήστου

Βουβαλάρης Ευθύμιος του Θεοδώρου

Δημαράκη Κωνσταντίνα (Ντίνα) του Σωτηρίου

Καρατζάς Αναστάσιος του Ευαγγέλου

Κωτσόγιαννη Βασιλική του Κωνσταντίνου

Μπινιάρης Χρήστος του Αθανασίου

Νάκη Μαρία Κατερίνα του Βασιλείου

Τορβάς Χρήστος του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΜΗΣΙΑΣ

Ασπρούλης Ηλίας του Ιωάννη

Δεβελέκος Γεώργιος του Ευστρατίου

Κληρονόμος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

Λαλούσης Ιωάννης του Γεωργίου

Λούντος Χρήστος του Γεωργίου

Μπουρίκα Μαρία του Ιωάννη

Πραχαλιάς Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Σοφικίτη- Στάικου Θεοδώρα του Κοσμά

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Δερματάς Παναγιώτης του Δημητρίου

Δεστέ Νικολέττα του Δημητρίου

Δεστές Βασίλειος του Ιωάννη

Δρούγκα Μαρίνα του Νικολάου

Καλλή – Τζανή Θεοδότη του Αναργύρου

Σαλογιάννης Χρήστος του Σταματίου

Σαράντος Ευθύμιος (Θύμιος) του Δημητρίου

Σκοπελίτη Αναστασία του Ιωάννη

Related posts

Λάμπρου – Τόκας: Προστατεύσαμε τα συμφέροντα του Δήμου Ερμιονίδας

Ο Δήμαρχος της ερμιονίδας Γιάννης Γεωργόπουλος τις ετοιμασίες του Γιάλα – γιάλα.

“Νέα Πελοπόννησος”: Αυτοί είναι οι υποψήφιοι του Πέτρου Τατούλη στην Αργολίδα (βίντεο)

Γενική Συνέλευση του Διοικητικού Συμβουλίου της Ένωσης Ερμιονίδας

Προηγήθηκε αλλά έχασε η Ένωση Ερμιονίδας από την Ρόδο

 ΝΕΟΙ  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΚΑΙ  ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΑΣ

Skip to toolbar